lip - 6 - 2017

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Polecamy także inne wpisy:

Comments are closed.